LigaPES2009

LigaPES2009


#16 2008-12-27 16:18:44

lenek28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Prasówki

W związku z niewywiązaniem się z roli selekcjonera zespół Fiorentiny zmienił szkoleniowca, który jak twierdzi poprowadzi zespół do zwycięstwa!!!

Offline

 

#17 2008-12-27 16:20:49

Rly

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Prasówki

sam opisywałeś niektóre drużyny?

Lenek28 . Opisz to jakoś bardziej czy coś , jakąś konferencje itp

Ostatnio edytowany przez Rly (2008-12-27 16:21:40)

Offline

 

#18 2008-12-27 16:38:08

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

Przed meczem z Romą odbyła sie konferencja prasowa z trenerem Wengerem i nowym napastnikiem Davidem Villą i pomocnikiem Ronaldinho.

http://cache.daylife.com/imageserve/01qUbMl035fkS/340x.jpg

Reporter:Davidzie co zadecydowało o tym, że opuściłeś Valencię?

Villa: Po tych prawie 4 latach w Valencii chciałem zagrać gdzie indziej. Miałem wiele ofert, ale najciekawsza okazała się dla mnie oferta z Arsenalu.

Reporter: Czy jesteś zadowolony ze składu jaki skompletował twój nowy trener?

Villa: Zdecydowanie tak. Na każdej formacjii grają świetni piłkarze z któymi miałem okazję sie spotkać w meczach z Valencią, a teraz gramy w jednej drużynie to piekne.

Reporter: Czy jesteś zadowolony z Twojego partnera w ataku? Chodzi mi o Ruuda Van Nistellrooya.

Villa: Jest to bardzo podobny zawodnik do mnie czyli jest to rasowy snajper. Nie wiem czy dobrze sie będzie układała nasza współpraca bo i ja i on będziemy chcieli strzelać dużo bramek. Wolałbym grać z przodu z Carlosem Tevezem bym dostawał od niego więcej podań.

http://cache.daylife.com/imageserve/0aCd6xY3ZO5nd/340x.jpg

Reporter: Ronaldinho co sprawiło, że po dojściu do Milanu odszedłeś przy najbliższej okazjii do Arsenalu Londyn?

Ronaldinho: Pokłuciłem się z trenerem który ustawiał mnie w składzie na skrzydle. ja wolę grać bardziej w środku czuje wtedy więcej swobody.

Reporter: Jak zareagowałes na to, że nie zagrasz w pierwszym meczu od początku spotkania?

Ronaldinho: Przechodząc do tego klubu odrazu wiedziałem, że to nie jest ten sam Arsenal co na początku sezonu. Wenger zastąpił młode gwiazdeczki już znaczącymi coś graczami. I widocznie trener miał inny pomysł na ustawienie składu. Mam jednak nadzieje, że już niedługo to ja będę grał w pierwszym składzie.

Reporter: Z którym graczem z drużyny najbardziej sie zaprzyjaźniłeś?

Ronaldinho: Nie wiem czy którymś najbardziej. Znam się z wieloma z nich z reprezentacjii i z gry w Barcelonie jednak jakbym miał dokonać wyboru to chyba najbardziej z nich lubię  Deco. Przez te kilka lat zawsze bardzo sie lubiliśmy.

Ostatnio edytowany przez Wenger (2009-02-13 12:09:40)

Offline

 

#19 2008-12-27 16:50:30

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

większośc sam opisywałem:)

Offline

 

#20 2008-12-27 17:09:55

torres09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Prasówki

ty tak nie szalej, bo cie do jakiejś gazety wezmą xD

Offline

 

#21 2008-12-27 20:18:29

Janek

Użytkownik

3700342
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Prasówki

Dziś po południu trener „Janek” dokonał zmiany w składzie na najbliższy mecz z drużyna PSV.

http://images.teamtalk.com/08/03/800x600/MirkoVucinic_760030.jpg

On (trener przyp. Redaktor) wystawi Derlei’a w pierwszej jedenastce a nie sprowadzonego w przerwie sezonu Vucinicia.

”Janek” został spytany reporterów dlaczego dokonał tak szokującej dla niektórych zmiany:
- Vucinic skarżył się na ból mięśnia podudzia i nie jest gotowy na cale 90’ spotkania. I przy okazji mogę dać szansę dobrze spisującego się ostatnio Derlei’owi.

Ostatnio edytowany przez Janek (2008-12-29 15:03:38)

Offline

 

#22 2009-01-04 14:18:47

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

Arsenal ma nowego kapitana.

Po odejściu Cesca Fabregasa do FC Barcelony, trener Wenger na nowego kapitana zespołu mianował francuza Franka Riberiego. Nie dziwi fakt, że nie dostał jej William Gallas, który skrytykował trenera za złe wyniki zespołu.

- Mimo iż William oficjalnie przeprosił mnie oraz całą drużynę za swoje zachowanie to i tak nie dostanie już opaski kapitana. Przydzieliłem ją Frankowi bo jest teraz zdecydowanie liderem zespołu i myśle, że sprosta zadaniu które mu przydzieliłem.

- Jest to dla mnie duże zaskoczenie i wielki zaszczyt być kapitanem w drużynie w której jest obecnie wielu wspaniałych piłkarzy. Będę starał się być przykładem dla innych graczy w naszym zespole-powiedział Frank.

http://cache.daylife.com/imageserve/03w0bmreh16eN/340x.jpg

Ostatnio edytowany przez Wenger (2009-02-13 12:04:31)

Offline

 

#23 2009-02-11 15:19:23

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

http://www.bankfotek.pl/image/191598.jpeg



Reporter: Witam Cie. Jak to jest być największym autorem sukcesu Arsenalu.(Ze strefy spadkowej drużyna awansowała na 9 lokatę)

Ribery: Menedżer Arsenalu Arsene Wenger przeprowadził mądrą polityke transferową i to jemu należą sie najwieksze brawa. To dla mnie zaszczyt uczestniczyć w tym projekcie pilkarskim.

Reporter: Co sądziłeś o przenosinach do Arsenalu?

Ribery: Wiedzialem, ze to bedzie duze wyzwanie dla naszej drużyny bo bylismy na samym dole tabeli i trzeba bylo duzej pracy do tego aby utrzymać się w pierwszej lidze, dlatego musielismy walczyc do samego konca jednak bylo warto.

Reporter: Który mecz był dla was najtrudniejszy?

Ribery: Zdecydowanie ostatnia kolejka z Porto. Walczyliśmy przez 120 minut, a wygraliśmy dopiero w rzutach karnych. Chcialbym podziekowac Smokom za tak wyrównane spotkanie.

Reporter: To wy wizualnie byliscie lepsza druzyna tylko, że nie potrafiliście tego udowodnic strzeleniem bramki.

Ribery: David nie był dzisiaj w formie i kto wie co by sie wydarzyło gdyby na boisku nie pojawil sie Ruud. To on zdobył bramkę dającą wyrównanie.

Reporter: Nie bądź taki skromny. Po części to ty jesteś autorem tej bramki.

Ribery: Można tak powiedzieć bo to moja asysta, ale rowniez to umiejetnosci strzeleckie Ruuda sprawily ze padl gol.

Reporter: Frank dzieki za wywiad mam nadzieje ze w przyszlym sezonie rowniez bedziesz blyszczal forma.

Ribery: Nie dziekuje zeby nie zapeszyc. Trzymaj sie.

http://www.bankfotek.pl/image/191602.jpeg



Reporter: Witam.  Joe to ty w sporej mierze przyczyniles sie do tego, ze Manchester zdobył mistrzostwo Ligi.

Joe: Nie ukrywam, że nie bo trener przekonał się do mojego talentu i byłem podstawowym graczem zespołu.

Reporter: Kibice Arsenalu przygotowali tobie bardzo mile przyjecie mimo iz nie zagrałeś w tym klubie jeszcze żadnego meczu?

Joe: To bardzo mile uczucie. Mam nadzieje, że sprostam ich oczekiwaniom. Niestety nie mogłem zagrać ponieważ zostałem wypożyczony do Manchesteru gdzie nabrałem doświadczenia i teraz jestem w pełni gotowy do nowych wyzwań w Arsenalu.

Reporter: Czy nie uważasz, że bedzie Ci tu trudniej o miejsce w pierwszym składzie?

Joe: Zdecydowanie. Mimo iz to Manchester zdobył mistrzostwo to na chwilę obecną to Arsenal ma mocniejszą kadrę. Jestem uniwersalnym graczem moge grać na obydwu skrzydłach oraz jako ofensywny pomocnik jednak bede musial nieźle sie natrudzić aby wygryźć ze składu Riberego, Robbena czy Ronaldinho. To oni byli w najwiekszym stopniu autorami odbudowy Arsenalu.

Reporter: Frank Ribery. Jedynie dzieki Tobie Francuz trafił na Emirates, bo gdyby nie pieniądze od MU to transfer by nie doszedł do skutku.

Joe: Jednak Frank potwierdzil swoją wartośc i bbył najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem. Teraz bedziemy mogli razem grać na boisku bo moje wypożyczenie dobieglo koncowi.

Reporter: Dzięki za wywiad. Życzę powodzenia i mam nadzieje, że wywalczysz miejsce w pierwszym skladzie.

Joe: Napewno ciężko będę na to pracował.

Ostatnio edytowany przez Wenger (2009-02-13 12:05:19)

Offline

 

#24 2009-02-12 19:09:01

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

NOWE GWIAZDY NA EMIRATES!!!



Arsenal już na samym początku okienka transferowego dokonal niezlego zakupu, a mianowicie do Londynu trafily 2 perły z Napoli czyli Ezequiel Lavezzi oraz Marek Hamsik. Ten pakiet kosztował Kanonierów, aż 29,5mln euro. Z Bayernu natomiast przybyli, Brazylijczyk Lucio wraz z Philippem Lahmem. Za nich Arsenal wyłożył Kinga,Bronckhorsta, Luisa Garcie i do tego 10mln euro. Po przybyciu odbyła sie konferencja prasowa z udziałem czwórki nowo pozyskanych graczy.
http://www.bankfotek.pl/image/192181.jpeg
http://images.usatoday.com/sports/soccer/_photos/2006-08-10-lahm.jpghttp://www.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/00692/sport-graphics-2008_692867a.jpg

Reporter: Każdy z zawodników i trener dostaną po 2 pytania żeby nie było później zamieszania. Zaczniemy od Hamsika. Właśnie podpisałeś kontrakt, jakie to uczucie?

Hamsik: Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. To była największa decyzja w mojej karierze, ale przechodzę do zwycięskiego klubu. To jeden z największych klubów, jeśli nie największy. Chcę teraz odegrać swoją rolę, zostać mistrzem i pomóc drużynie.

Reporter: Teraz bedzie pytanie do Lavezziego. Masz jakieś cele bramkowe na pierwszy sezon?

Lavezzi: Nie do końca, ale mam nadzieję, że będę miał lepszy wynik, niż we Włoszech.

Reporter: Jak będzie wyglądał Twój ligowy debiut?

Lucio: Trenuję bardzo intensywnie, a trenerzy od przygotowania fizycznego powiedzieli mi, że jestem zdrowy, ale nie wytrzymam nieustannego grania. Na szczęście nic podobnego nie przytrafiło się innym piłkarzom.

Reporter: Marzysz o zdobyciu Ligi w barwach Arsenalu?

Lahm: W sytuacji, w jakiej jesteśmy, wydaje mi się logiczne aspirowanie do zdobycia tego tytułu, ale nie chcę mówić, że zamierzamy je zdobyć. Możemy, ale nie musimy.

Reporter: Jak się czujesz, przed rozpoczęciem drugiego sezonu jako trener Arsenalu?

Wenger: Czas zawsze szybko leci, jeżeli to co robisz sprawia Ci radość.

Reporter: Kolejna runda pytań. Czy Ezequiel miał duże znaczenie w twojej decyzji?

Hamsik: Kiedy pierwszy raz z nim rozmawiałem, byłem przekonany. Po prostu widziałem, że pokłada we mnie wiarę i zaufanie. To dla mnie zaszczyt, ponieważ Arsenal to wielki klub, który może pozyskać każdego. Jestem bardzo zadowolony, że wybrali mnie!

Reporter: Jak Cię przekonano do transferu?

Lavezzi: Projektem sportowym. Przed moim przyjściem Arsenal nie wygrał niczego przez dwa lata, więc klub zamierzał zbudować nowy skład, duże nadzieje wiązano ze mną. To była pokusa nie do odrzucenia.

Reporter: Kto pomaga Ci w procesie aklimatyzacji w druzynie?

Lucio: Wszyscy, ale szczególnie Roberto Carlos, Emerson, Ronaldinho, Deco, Ribery, Veloso, Bosingwa. To piłkarze, którzy biegle mówią po portugalsku, przedstawili mnie grupie i tłumaczą mi wszystko, co mówi trener. Chcę jednak szybko nauczyć się angielskiego, ponieważ bez tego nie będę mógł do końca rozwinąć swoich umiejętności.

Reporter:Ezequiel wiele mówi o ambicji, głodzie zwycięstw, czymś, czego brakowało w poprzednich sezonach.

Lahm: Zaangażowanie I zdecydowanie trenera są dla nas bardzo ważne. Bez tego nie zrealizujemy naszych marzeń.

Reporter: Czy z ubiegłem czasu, ta praca sprawia Ci dalej przyjemność?

Wenger: Myślę, że tak będzie do końca. W klubie dzieje się bardzo dużo, my mamy wiele niezwykle ważnych celów do zrealizowania a pomóc nam w tym, może stąpanie twardo po ziemi i podchodzenie poważnie do obowiązków. Uważam, że praca którą wykonujesz, jest dużo ważniejsza niż rezultat końcowy a Ty musisz być dumny z pracy wykonywanej z zespołem.

Reporter: Dziekuje za konferencję prasową. Życzę powodzenia przed przyszłym sezonem.

Ostatnio edytowany przez Wenger (2009-02-13 13:18:16)

Offline

 

#25 2009-02-12 21:37:19

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

FERNANDO TORRES NA CELOWNIKU ARSENALU!!!


http://footballyear.com/poze/esp/players/Fernando%20Torres/Fernando%20Torres.jpgCzy popularny El Nino trafi niebawem na Emirates?

Menadżer Arsenalu Londyn - Arsene Wenger w jednym z wywiadów dla brytyjskiej prasy powiedział, że chcę ściągnąć na Emirates Stadium snajpera Atletico Madryt - Fernando Torresa. Kwota jaką Kanonierzy chcą przeznaczyć na zakup młodego Hiszpana to 30 milionów, do tego na Vicente Calderon miałby trafić Argentyńczyk Carlos Tevez bądź Holender Ruud Van Nistelrooy.

Media podają, że sam zawodnik jest już po słowie z włodarzami klubu z Arsenalu i teraz pozostaje jedynie czekać na decyzję władz Atletico, które wcale nie są skłonne oddawać swojego najlepszego zawodnika. Argumetem, który ma zadecydować w całej sprawie są właśnie wspomniane wcześniej pieniądze.

Ostatnio edytowany przez Wenger (2009-02-13 12:17:18)

Offline

 

#26 2009-02-13 13:54:35

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

DONIESIENIA STALY SIE FAKTEM!!! FERNANDO TORRES OFICJALNIE ZOSTAJE NOWYM ZAWODNIKIEM ARSENALU LONDYN!!!

http://images.tvnz.co.nz/tvnz_images/sport/soccer/euro_08/torres_villa_spain_s.jpgCzy ta 2 snajperów bedzie siała postrach w szeregach rywali? Niedługo sie tego dowiemy.

Trener Arsen Wenger pokazał, że nie rzuca słów na wiatr i sprowadził na Emirates jednego z najlepszych napastników świata. Z góry było wiadome, że za tego gracza bedzie dać solidne argumenty gdyż biły się o niego wiekszość najlepszych klubów Europy. W rozliczeniu za niego do Atletico trafił Carlos Tevez i 25mln euro. Po przybyciu Torresa odbyła sie krótka konferencja prasowa z graczem i trenerem.

Reporter: Rozmawiałeś z Davidem Villa na temat tego jak gra się w Arsenalu Londyn?

Torres: Podczas turnieju EURO 2008, David w samych superlatywach opowiadał mi o Arsenalu Londyn i przyznał, że to najlepsze miejsce na świecie do gry w piłkę! W końcu się udało i oto jestem. Do tej pory nawet nie zwiedziłem za bardzo Londynu, ale już wiem, że to miłe miasto i moja rodzina bardzo dobrze się do niego przystosuje.

Reporter: Jak bardzo pomagają Ci hiszpańskojęzyczni piłkarze w kadrze Arsenalu?

Torres: Oczywiście wielkim plusem dla mnie jest kolega mówiący po hiszpańsku, lecz nawet gdyby nie potrafili mówić tym językiem, to i tak znajdę sposób, aby się z nimi komunikować.

Reporter: Jakie są Twoje plany w związku z grą w Arsenalu?

Torres: Chcę grać i być zdrów. Chciałbym też bliżej poznać swoich kolegów z drużyny i zaprzyjaźnić się z nimi. Ponadto jak na napastnika przystało chcę strzelać dużo bramek, zdobyć szacunek u ludzi, a także wygrać Ligę Mistrzów. No i oczywiście zgrać się z Villa i innymi graczami w zespole.

Reporter: Czy zwątpiłeś kiedyś, że Twój transfer nie dojdzie do skutku?

Torres: Jestem szczęśliwy, ponieważ mój sen się spełnił i będę mógł zagrać w jednym z najlepszych klubów na świecie. Teraz nic poza tym mnie nie interesuje. Podczas transferowej sagi starałem się być spokojny i cieszyć się swoim urlopem. Niemniej jednak możliwość gry w tak wspaniałym klubie cały czas była w moich myślach i na szczęście udało mi się tutaj trafić.

Reporter: Czy kiedykolwiek skusiła Cię możliwość pozostania na Vicente Calderon i pomoc klubowi tak jak zrobiłeś to w ubiegłym sezonie?

Torres: Nigdy nie zapomnę gry w Atletico. To był mój pierwszy klub w Europie, był to pierwszy klub, który mi zaufał! Przyjęli mnie bardzo dobrze, więc na zawsze pozostaną w moim sercu. Sztab szkoleniowy, koledzy z drużyny i przede wszystkim kibice, którzy polubili mnie od samego przybycia do tego klubu. Mam nadzieję, że swoimi bramkami spłaciłem choć trochę te wszystkie zasługi jakie oni wysnuli w moją stronę. Jeśli wtedy nie udałoby nam się utrzymać w lidze, byłby to najsmutniejszy moment w mojej karierze.

Reporter: Dziekuje Fernando. Teraz kilka pytań dla trenera. Trenerze dzisiaj Pańska drużyna zagra towarzyski mecz z Realem Madryt. Czy może Pan coś powiedzieć o skladzie jaki prawdopodobnie wystąpi?

Wenger: Ależ oczywiście nie widze problemu. W tym meczu zagrają wszyscy nowopozyskani zawodnicy, a zagram standardowym 4-4-2.

Reporter: Wiec raczej nie bedziemy mogli sie spodziewać duetu Torres-Villa?

Wenger: Może w drugiej polowie, bo w pierwszej napewno zagra Torres i Lavezzi.

Reporter: Czy szykuje Pan jeszcze jakieś wzmocnienia w zespole?

Wenger: Nie zakonczylem selekcje. Może jedynie wykorzystam swoje ostatnie pieniadze na jeden transfer, ale nic nie obiecuje.

Reporter: Na jaką pozycje to bedzie zawodnik jesli mozna wiedziec?

Wenger: Jeszcze tego nie wiem. Na każdej pozycii mam po 2 zmienników wiec jeszcze musial bym sie zastanowic co najlepiej kupic.

Reporter: Dziekuje wam za konferencję będę trzymal za was kciuki w dzisiajszym meczu.

Offline

 

#27 2009-02-14 12:37:19

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

MANCHESTER CITY DAWAŁ 110 MILIONÓW ZA KAKE JEDNAK OSTATECZNIE TRAFIL NA EMIRATES STADIUM!!!
http://www.bankfotek.pl/thumb/193219.jpegKaka to kolejna mega gwiazda w Arsenalu

Mógł być bohaterem największego transferu w dziejach piłki. Szejkowie z Manchesteru City proponowali Milanowi 110 milionów euro za kartę Kaki, a samemu Brazylijczykowi gigantyczne zarobki sięgające paruset tysięcy euro za tydzień.

Ale sam Kaka nie zamierza odchodzić do City. W dodatku jak sam mówi, w Anglii podobają mu się tylko dwie drużyny: Manchester United oraz Arsenal.

"Arsenal i Manchester United różnią się od innych angielskich zespołów. Przede wszystkim grają bardziej otwarty futbol, przez co ich grę przyjemniej mi się ogląda" - powiedział poprzedni zdobywca Złotej Piłki.

"Inne znane angielskie zespoły jak Liverpool czy Chelsea grają bardziej schematycznie, według ściśle ustalonej taktyki."

"I United, i Arsenal znakomicie grają piłką. Podejmują drużyny i grają z nimi swoje. Ich rywale mają z tym duże kłopoty" - zakończył Kaka.

Jak powiedzial tak zrobił. Dzisiaj dołączył do Arsenalu za Williama Gallasa i 30mln euro. Dał tym samym pstryczka w nos szejkom. Tymi słowami można zakończyć tą prasówkę: GRANDE KAKA!!!

Offline

 

#28 2009-02-15 11:08:42

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Prasówki

Numery koszulek piłkarzy na sezon 2008/09

Oficjalna strona Kanonierów, Arsenal.com, poinformowała o przydzieleniu numerów, jakie będą widniały na koszulkach pierwszego zespołu w następnym sezonie.

1. Julio Cesar
2. Lucio
3. Cris
4. Roberto Carlos
5. Mexes
6. Emerson
7. Ribery
8. Lavezzi
9. Torres
10. Ronaldinho
11. Santa Cruz
12. Frey
13. Maicon
14. van Nistelrooy
15. Zambrotta
16. Robben
17. Hamsik
18. Montolivo
19. Joe Cole
20. Deco
21. Lahm
22. Kaka
23. Gargano
24. Kaładze
25. Codina


Stało się tak gdyż Wenger skompletował już swoją kadrę i zakończył zakupy na rynku transferowym. Krótka konferencja z trenerem.
http://www.arsenal.com/assets/_files/images/nov_08/gun__1227189054_wenger20112008.jpg

Reporter: Czy może Pan oficialnie potwierdzić ze zakończył Pan transfery?

Arsene Wenger: Tak. Wczorajsze przybycie Santa Cruza i Gargano zakończyły moje transfery. Uważam, że ta 25 osobowa kadra wystarczy
dla mnie na sezon ligowy.

Reporter: Co do Santa Cruza, jak ocenia Pan jego grę we wczorajszym meczu?

Arsene Wenger: Uważam, że to były wspaniale zawody w jego wykonaniu. Mial udzial przy  zdobyciu drugiego gola i zdobył 3 bramke. Był jednym z najlepszych zawodników w tym spotkaniu.

Reporter: Jak Pan ma zamiar przygotować sie do sezonu?

Arsene Wenger: Poprzez mecze sparingowe, Emirates Cup, oraz wylot z Realem Madryt na Tournee po Azii. I dużo treningów kondycyjnych i przygotowawczych w Londynie.

http://www.armyofmom.com/Paraguay's%20Roque%20Santa%20Cruz.jpg

Ostatnio edytowany przez Wenger (2009-02-15 11:10:03)

Offline

 

#29 2009-02-16 16:09:22

bartekprz

Nowy użytkownik

7231396
Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prasówki

Nowi zawodnicy na Stade Gerland

W tym okienku transferowym trener bartekprz dokonał wielu wzmocnień swojej drużyny. M.in. do Lyonu przybyli tacy zawodnicy jak: Vieira, Malouda, Lennon, Kalou czy Toure.

Na łamach dzisiejszego L'Equipe ukazał się artykuł na temat transferów i składu wielokrotnego Mistrza Francji. Lyon wydał w tym okienku transferowym około 46 mln na transfery.

Oto przewidywana "11" Lyonu w nadchodzacym sezonie:

http://www.bankfotek.pl/thumb/194563.jpeg

Pozostaje nam tylko wierzyć iż nowi zawodnicy zgrają się jak najszybciej i Lyon powalczy o dobrą pozycję na koniec sezonu.

Offline

 

#30 2009-02-19 01:00:33

damianprz

Użytkownik

3257134
Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Prasówki

NOWE TWARZE NA WHITE HART LANE
Wydano 77 000 000 euro na transfery


http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20080330/20/4074975899-soccer-barclays-premier-league-tottenham-hotspur-v-newcastle-united-white.jpg

Kibice "Kogutów" liczą na dużo lepszy sezon niż poprzedni.
Trener damianprz odkąd objął stanowisko sprzedał lub rozwiązał kontrakty z 14 zawodnikami: Gilberto, Modric, Lennon, Bent, King, O'Hara, Ricardo Rocha, Stalteri, Boateng, Taarbat, Pavlyuchenko, Cesar, Grimi, Bojan Krkić.
W poprzednim okienku transferowym trener wzmocnił zespół 5 zawodnikami: Ujfalusi,  Kallstroem, Nani, Bojan Krkić (z Arsenalu),  Grimi (ze Sportingu).
Tym razem poważny zastrzyk gotówki spowodował, że klub wzmocnił się jeszcze bardziej.

Ze Stoke City sprowadzono duńskiego bramkarza Thomasa Sorensena (3 000 000)
http://www.4thegame.com/media/00/03/68/thomas_sorensen.jpg

Z Evertonu za 14 000 000 euro sprowadzono obrońcę reprezentacji Anglii Joleona Lescotta
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00372/Joleon_Lescott_372965a.jpg

Z West Ham United sprowadzono środkowego pomocnika Scotty'ego Parkera (10 000 000)
http://www.whufc.com/javaImages/1/7b/0,,12562~3504897,00.jpg

Z Chelsea Londyn sprowadzono "nowego Zidana" - Yoanna Gourcuffa (15 000 000)
http://www.lagazettesportive.fr/wp-content/upload2/dernier-article/gourcuff_triaud.jpg

Z Aston Villi za 10 000 000 milionów euro sprowadzono skrzydłowego Jamesa Milnera
http://www.thefa.com/NR/rdonlyres/B61D6FB3-0EE8-48B5-BF98-ED2A60D48D9B/126731/JamesMilner2_L.jpg

Z Lazio za 15 000 000 euro sprowadzono argentyńczyka Mauro Zarate
http://totalclubfootball.com/wp-content/uploads/2008/04/mauro-zarate.jpg

Na koniec atak "Kogutów" wzmocniono doświadczonym Henrikiem Larssonem z Interu Mediolan (10 000 000)
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42889000/jpg/_42889053_larsson3.jpg

Ostatnio edytowany przez damianprz (2009-02-19 15:07:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.michikiyo.pun.pl www.dmc.pun.pl www.zakon.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl