LigaPES2009

LigaPES2009


#1 2008-11-16 21:14:36

Majster

Administrator

7297106
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 837
Punktów :   

Wywiady

Moim pierwszym gościem jest trener Interu (mihmapl) lider po 1 kolejce LigiPES2009.

Dziennikarz:Dobry wieczór

mihmapl:Witam

Dziennikarz:Jakie są twoje cele na ten sezon??

mihmapl:Nie będe ukrywał ze dla mnie jak i dla kibiców liczy się zwycięstwo i to jest naszym głwónym planem na ten sezon

Dziennikarz:Kto twoim zdaniem może zagrozić twojemu zespołowi??

mihmapl:Drużyna Kanonierów może być niezwykle groźna poza tym w walce o końcowy triumf liczą sie takie drużyny jak Barcelona,Chelsea  oraz nasz odwieczny rywal zza miedzy Ac Milan

Dziennikarz:Kto twoim zdaniem jest w tym wyborowym towarzystwie najsłabszy(Klub)??

mihmapl:Póki co na takie deklaracje jest za wcześnie to jest dopiero początek sezonu i nie każda drużyna pokazała jeszcze apogeum swoich możliwości.

Dziennikarz:Czy ty i twój klub będzie robił duże zamieszanie w okienku tranferowym??

mihmapl:Oczywiście cały czas szukamy młodych perspektywicznych piłkarzy lecz póki co na wielkie zmiany w składzie sie nie zanosi.

Dziennikarz:Jak oceniasz grę swoich zawodników w 1 kolejce??

mihmapl:Zawodnicy spisali sie wyśmienicie , na temat ich gry nie mam nic złego do powiedzenia.Oby tak dalej panowie !!

Dziennikarz:Kto ci się najbardziej spodobał, a kto najmniej??

mihmapl:Wszyscy spisali sie na medal ale w szczególności występ Adriano zostanie mi w pamięci na długo.

Dziennikarz:Kto twoim zdaniem będzie królem strzelców, a kto asyst??

mihmapl:Najlepszy xD

Dziennikarz:Na co liczysz w następnym meczu w którym zagrasz z Fiorentiną??

mihmapl:Liczę na dobrą grę i kolejne 3 pkt

Dziennikarz:W takim razie dziękuje i życzę powodzenia w następnych meczach

mihmapl:Dziękuje i ostrzegam wszystkich, ze to dopiero początek


http://img.userbars.pl/150/29847.gif

Offline

 

#2 2008-12-27 23:09:53

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Wywiady

http://cache4.asset-cache.net/xc/55330891.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF19364A19ADEE617E8A81925FD05DD15E702F4CFCD939224E6EC

Przed wielkim meczem któym jest pojedynek między Arsenalem Londyn i Manchesterem United odbyła się konferencja prasowa. Udział w niej wzięli trenerzy obydwó zespołów oraz po jednym graczu z drużyny wyznaczonym przez trenera. Kajsiel wziął Ruuda van Nistelrooya, a Hiro Wayna Rooneya.

Reporter: Wayne czy czujesz pustkę po odejściu Twojego kolegi z zespołu? Chodzi mi o Carlosa Teveza.

Rooney: Na pewno będzie mi go brakować, ale myśle że znajde wśród nowych kolegów przyjaciela. A jako osobe z ataku?? Hmmm.... Dobrze mi sie z nim współpracowało ale, w kadrze znajduje się wielu znakomitych napastników m.in. Berbatow,Salihamidzic czy Zidan.

Kajsiel: Wayne nie wiem czy wiesz, ale Hasan jest jedynie pomocnikiem. Widocznie Twój trener  tego nie wie.(śmiech)

Hiro: Kajsiel nie wtrącaj się, to nie Twoja sprawa jak go ustawiam bede chciał to moge go postawić nawet na bramce.

Reporter: Panowie proszę o spokój. Panie Kajsielu, po nieudanym początku sezonu, wymienił Pan praktycznie cały skład. Czy myśli Pan że nowi piłkarze zdąża zgrać sie i zająć miejsce w czołówce?

Kajsiel:Będzie to bardzo trudne zadanie gdyż zajmujemy obecnie 18 pozycje i ciezko bedzie to nadrobic. A ze zgraniem raczej nie bedzie problemu. Są to zawodowcy i wiedzą czego od nich oczekuje. Z meczu  na mecz bedziemy grali coraz lepiej. W kolejnym sezonie napewno bardziej sie bedziemy liczyli w drodze po tytuł.

Reporter:Panie Hiro patrząc na tabelę to wasze kluby dzieli zdecydowana przewaga. Czy przez to pańscy chłopcy bedą mało zmotywowani gdyż bedą myśleli że grają z jedna z najsłabszych drużyn w lidze?

Hiro:Na pewno tak nie będzie. Zawodnicy wychodzą do każdego meczu bardzo zmotywowani i będa chcieli pokazać na co ich stać. Nie możemy sobie teraz pozwolic na straty punktów.

Reporter:Zanim przeszedł Pan do Realu Madryt grał pan w klubie z Manchesteru. Czy będzie Pan chciał pokazać jak wartościowego piłkarza stracili?

Nistelrooy:Prawdopodobnie to zrobię, gdyż jestem obecnie w wysokiej formie i będe starał się napewno pokonac mojego przyjaciela Edwina, ale pomimo to i tak wpisałem sie do historii jako jeden z najlepszych napastników tego klubu więc zbytnio nie muszę niczego udowadniać. Alex Ferguson napewno do dziś rozpacza dzień w którym opuściłem Old Trafford. Jednak wszystko zależy od trenera jaką taktykę zastosuje i czy zagram w pierwszej 11.

Reporter:Panie Hiro, jestem ciekaw czy nowy nabytek jakim jest Kuba Błaszczykowski wytrzyma presje jaką napewno jest jeden z najważniejszych pojedynków angielskich między waszymi drużynami?

Hiro:Kuba jest zawodnikiem młodym i bardzo doświadczonym. Będzie to jego pierwszy mecz w podstawowym składzie dlatego mysle że nie będzie na nim ciązyć presja. W poprzednim spotkaniu ciązyło na nim więcej,  ponieważ w drugiej połowie zmienił Cristiano Ronaldo.


Reporter: Panie trenerze dlaczego tak długo utrzymuje Pan w tajemnicy swój skład? Czy ma on być niespodzianką dla przeciwnika?

Kajsiel: Napewno trener Hiro może spodziewać czegos całkiem innego niż w moim poprzednim meczu z Romą. Jednak cienia tajemnicy uchylę dopiero tuż przed meczem.

Reporter:Wayne jak sądzisz czy dasz radę kiwać takich obrońców jak Gallas, Kaładze, Zambrotta czy Carlos?

Rooney:Nie będzie łatwo, ale myśle że dam rade. Przeciez już wielu zawodników ich pokonywało. A jeśli ja nie trafie do bramki to mam koło siebie Zidana, a za sobą Cristiano i Kube.

Reporter:Jaki Pan wynik meczu obstawia? Czy wierzy Pan w sukces swojego zespołu? Czy jednak w zwycięstwo znakomicie spisującego sie  Manchesteru?

Kajsiel:Moja drużyna strzeli o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.

Reporter:Trenerze Hiro na którego gracza Arsenalu zwróci Pan uwagę swoim obrońcom?

Hiro:Będziemy zracać uwage na kązdego który pojawi sie w naszym polu karnym. Ale na szczególną "opiekę"  może liczyć Ruud van Nistelrooy i David Villa.

Reporter:Ma Pan już 32 lata. Czy myśli Pan o zakończeniu kariery piłkarskiej?

Nistelrooy:Póki co nie myślę o tym. Jestem w  pełni sił strzelam wiele bramek. I jak będę miał zdrowie to chciałbym jeszcze pograć 3 sezony.

Reporter:Którego gracza z  Arsenalu chciałby Pan mieć w swoim składzie?

Hiro: Wielu zawodników z Arsenalu jest znakomitymi piłkarzami, ale najbardziej chciałbym mieć w swojej drużynie Franka Riberiego i Davida Ville.

Reporter: Dziękuje Panom za wywiad. Życzę wam powodzenia i niech wygra lepszy zespół.

Offline

 

#3 2008-12-28 20:31:21

Wenger

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 202
Punktów :   15 

Re: Wywiady

Reporter:Mimo iż to Real był zespołem przewarzającym(więcej strzałów, większe posiadanie piłki) to Pańska drużyna zainkasowała 3pkt. Wielu obserwatorów uwarza to za "fuks". Czy zgadza się Pan z ich opinią?

Szark:Nie zgodze sie. Co z tego, że miała przewage skoro nie potrafiła jej wykorzystać. W piłce chodzi o strzelanie bramek, a nie jej posiadanie.

Reporter: Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić jak powiadał świętej pamięci Kazimierz Górski. Pewnie wie Pan o tym. że Barcelona  przegrała swoje spotkanie i to Pańska drużyna jest obecnie na 4 pozycjii. Zaskoczyło Pana zwycięstwo Porto?

Szark: Nie jestem zaskoczony, wiadomo że Porto u siebie jest dla każdego przeciwnika bardzo groźne.

Reporter: Który mecz jest dla Pana największym zaskoczeniem kolejki? Proszę wyjaśnić dlaczego.

Szark: Jak dla mnie wynik meczu Juventus - Marsylia. Juve ma w swym składzie wielu dobrych doświadczonych graczy jak Trezeguet, Senna, Chiellini i paru młodych wilczków jak Adu, Giovinco, Marchisio, a przegrało z emerytami jak Makelele, Koller i to jeszcze u siebie.

Reporter: Jeżeli już jesteśmy przy tym meczu. Co Pan uważa o młodziutkim Hatemie Ben Arfie?

Szark: Nie widziałem go jak grał w innych meczach, ale myślę że Marsylia  zawdzięcza tylko jemu zwycięstwo gdyby nie on to pewnie skończyło by się remisem na pewno warto mu się przyjrzeć.

http://images24.fotosik.pl/308/c3083a3a9da7b7d5.jpg
Oto zawodnik na którego szczególną uwagę zwróci swoim obrońcom trener Chelsea.


Reporter: Za tydzień gra Pan właśnie z Marsylią. Czy obawia się Pan tego rywala? Przez bukmacherów jest to drużyna uważana za  czarnego konia  rozgrywek.

Szark: Nie obawiam się żadnego rywala, ale na pewno powiem moim zawodnikom, żeby przykryli dobrze Ben Arfe, zagramy tak jak zwykle o 3 punkty.

Reporter: Zagra pan identyczną formację? Czy zaskoczy Pan rywala czymś nowym np. zagraniem dwoma napastnikami.

Szark: Wszystko zależy od tego w jakiej piłkarze będą formie, ale jak to się mówi składu który wygrywa się nie zmienia.

Reporter: W 12 kolejce odbędzie się spotkanie między dwoma wielkimi angielskimi klubami. Chodzi mi o mecz   Arsenal Londyn - Manchester United. Kogo w tym meczu uważa pan za faworyta i dlaczego?

Szark: Wszystko wskazuje na to że wygra ManU - są pierwsi w tabeli, jeszcze nie przegrali mają równą dobrą forme a Arsenal zawodzi jak na razie tylko 8 pkt (do10kolejki) ale w takich meczach wszystko jest możliwe, trochę więcej szans daję jednak drużynie Hira.

Reporter: Co sądzi Pan o tym co wyczynił w tym okienku trener Arsenalu Kajsiel?  Wymienił cały skłąd i skompletował w klubie prawdziwy gwiazdozbiór.

Szark: Co do transferów to chyba zopomniał o bramkarzu który najlepsze lata gry ma za sobą tak jak Carlos, co do lini pomocy i ataku wydaje się że są to formacje marzeń, na pewno na początku będą grać słabo bo nie są jeszcze zgrani ale pod koniec sezonu mogą być bardzo groźni.

Reporter: Zrobił Pan z Kajsielem sporo transferów. Która gwiazda sprowadzona od niego jest dla Pana najcenniejsza i dlaczego?

Szark: Zdecydowanie Quaresma, bardzo dobry skrzydłowy będzie wielką gwiazdą.

http://images46.fotosik.pl/43/cdcdca85bca31444med.jpg
To według Szarka jest jego najlepszy transfer. Zobaczymy czy udowodni swoją wartość w najbliższych meczach.


Reporter: Dlaczego chciał Pan wystawić Santiego Cazorlę w obronie? Skoro jest to prawy pomocnik.

Szark: Czepiasz się.

Reporter: Proszę odpowiedzieć na moje pytanie.

Szark: Chciałem go wypróbować na innych pozycjach.

Reporter: W tak ważnym meczu chciał Pan testować graczy?

Szark: Nie po prostu na treningach na tej pozycji Cazorla spisywał się znakomicie.

http://images43.fotosik.pl/43/46069ec41c20de0b.jpg
Szark kupując Santiego myślał, że to prawy obrońca. Jednak trochę się przeliczył.


Reporter: Czy satysfakcjonuje Pana 4 pozycja w tabeli? Czy jednak bedzie Pan chcial przegonic MU,Real i Inter?

Szark: Oczywiscie że nie satysfakcjonuje, gramy o mistrza !

Reporter: Dziękuję za wywiad. życze powodzenia w przyszłych meczach.

Szark: Dzięki.

Ostatnio edytowany przez kajsiel (2008-12-28 22:12:21)

Offline

 

#4 2009-02-28 21:40:06

rafil13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wywiady

Po zdobyciu zremisowanym 1:1 meczu Schalke z PSV przeprowadziliśmy wywiad ze strzelcem gola dla Schalke, Kengo Nakamurą.

http://www.nippon-ganbare.com/IMG/jpg/kengo_mf.jpg

Dziennikarz: Zdobyliście pierwszy punkt w sezonie po niezłym meczu, a ty strzeliłeś gola. Powiedz co czujesz ty i co czuje drużyna.
Nakamura: Jesteśmy zadowoleni, ponieważ zagraliśmy dobry mecz, niestety tylko go zremisowaliśmy, ale generalnie rezultat jest dla nas dobry. Osobiście cieszę się z gola, jednak najważniejsza jest drużyna i zdobyty punkt.
D: Jesteś nowy w zespole, jak przebiega aklimatyzacja?
N: Niestety jestem jedyny żółty (śmiech). Czuję się tu dobrze, koledzy dobrze mnie przyjęli. Jestem dość otwarty, więc szybko z kilkoma nawiązałem bliższa znajomość. Szczególnie lubię Manuela Neuera i Bojana Krkića.
D: Jesteście w dole tabeli, jakie są wasze cele na przyszłość?
N: Oczywiście chcemy być mistrzem, ale będzie to bardzo trudne. W lidze jest wiele silnych drużyn, a my należymy raczej do tych średnich, lecz mamy nadzieję na pokazanie się jako czarny koń rozgrywek.
D: Mecz z PSV był twoim oficjalnym debiutem, dlaczego nie grałeś w poprzednim meczu, z Tottenhamem?
N: W pierwszej kolejce trener postawił na bardziej doświadczonych graczy, na mojej pozycji wystąpił Orlando (Engelaar - przyp. red.), ale trener chyba uznał, że słabo zagrał i postanowił wypróbować mnie na tej pozycji.
D: No właśnie, przecież to nie jest Twoja naturalna pozycja. Jak się czułeś jako skrzydłowy?
N: Bardzo dobrze mi się grało, było to dla mnie coś nowego, ponieważ wcześniej grałem jako rozgrywający.
D: Zostałeś MVP meczu, gratulacje.
N: Dziękuję bardzo, ale nie osiągnął bym tego gdyby nie pomoc kolegów z drużyny.
D: Czego życzyć Tobie i reszcie drużyny na nadchodzące mecze?
N: Myślę, że przyda nam się szczęście i jak najszybsze zgranie, bo nie jesteśmy jeszcze w 100% zgrani.
D: A więc życzę Ci i Twoim kolegom dużo szczęścia i jak najszybszego zgrania.
N: Dziękuję.
D: To ja dziękuję za rozmowę.

Offline

 

#5 2009-06-07 18:05:18

jakobol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wywiady

Wywiad z Javierem Saviolą

http://img266.imageshack.us/img266/8150/javiersaviola.jpg



Reporter-Dziń dobry
Saviola-Dzień dobry
Reporter-Jak się czujesz tu w druzynie Ruchu?
Saviola-Po pierwsze jestem niezmiernie zdziwiony tym ,że druzyna Ruchu wystawiła do mnie pomocną dłon w trudnej chwili życiowej,
,ale czujesz sie tu jak w domu jestem niezmiernie szcześliwy.
Reporter-Na ile lat podipsałes kontrakt z Chorzowskim Ruchem?
Saviola-Bedą to 2 lat grania w piłke w Orange Ekstraklasaie ,pózniej kiedy skończy mi sie kontrakt postanowie przejdz na Wyspy
albo do Budesligi.
Reporter-Twój pierwszy mecz w barwach niebieskich nie był najlepszy ,dlaczego?
Saviola-Musze sie przyzwyczaic ,poniewaz w Hiszpanii nie preferowano takiego stylu gry,jeszcze wszystko przedemną.
Reporter-Jak ci idzie współpraca z Janoszką?
Saviola-Jest to bardzo młody piłkarz,pracuje mi sie z nim dobrze ,ale to nie Van Nisterlooy
Reporter-A rodzina?
Saviola-Rodzina jest narazie w Madrycie,ale jutro juz mają byc w Chorzowie.
Reporter-Na co liczysz w tym sezonie?
Saviola-Z moiej strony licze na mój i druzyny dobry futbol i utrzymania sie w ekstraklasie
Reporter-Ostatnie pytanie,czego ci zyczyc w najblizszych 2 latach?
Saviola-Duzo bramek i zwycięstw.
Reporter-Wiec zycze ci tego i dzikuje za wywiad
Saviola-Diekuje.

Offline

 

#6 2009-06-09 07:35:16

jakobol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wywiady

http://img10.imageshack.us/img10/9044/610xwtn.jpg
Jans Jorg Butt


Butt-Dzień dobry
Reporter-Dzień dobry
Reporter-Co takiego robisz ,że strzelarz tyle bramek?
Butt-Poprostu trener Bayeru Leverkusen powiedział mi żebym wychodził i strzelał rzuty karne dlatego wiec mam tyle bramek na swoim koncie.
Reporter-Jakie jest twoie hobby?
Butt-Moie hobby to kino i siatkówka plażowa.
Reporter-Co sądzisz o Monachium (klubie)?
Butt-Jest to klub który zdobył wszystko,dla mnie jest to wielki zaszczyt tam grać.
Reporter-Kto jest najlepszym niemieckim bramkarzem? Wiese?
Butt-Trudno powiedziec. Nie ma takiego dominatora, jakim był przez długi czas Oli Kahn.
Reporter-Jens Lehmann ma 39 lat i chce wrócic do reprezentacji Niemiec. A co Pan ma w planach mając 34 lata...?
Butt-Do tego popycha go motywacja, to podstawa. Ale ja teraz nie myśle o Mistrzostwach Świata w 2010 roku. Skupiam się na tym, żeby zostac Mistrzem Niemiec.
Reporter-Widział już Pan propozycje od włodarzy klubu Ruchu Chorzów?
Butt-Tak widziałem ,ale mysle ,ze nie ma sensu zmieniac klubu w tym wieku.
Reporter-Dziekuje za rozmowe
Butt-Dziękuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.world-of-mafia.pun.pl www.0net.pun.pl www.horse.pun.pl www.elekitelek.pun.pl www.vampirediaries-xaa.pun.pl